O NÁKUPU KONTAKTY
× DOMŮ HLEDAT
       KATEGORIE        POTRAVINY        JEDLÉ OLEJE (nalezeno 22 produktů)

BIO Kokosový olej 500ml

BIO Kokosový olej 500ml, UAB EKO PIRK
BIO produkt Bylinný produkt
Výrobce:
UAB EKO PIRK
EAN:
4771544221997
Cena bez DPH:
222 Kč
DPH:
15%
Hmotnost:
500 g
Cena za kg:
512 Kč/kg
Dostupnost:
skladem
Za studena lisovaný, neparfémovaný, nedehydrovaný olej neobsahuje cholesterol, díky vysokému obsahu nasycených mastných kyselin oxiduje jen pomalu a odolává proto žluknutí.

Kokosový olej obsahuje téměř 50% mastné kyseliny laurové. Ta se vyskytuje i v mateřském mléce, kde slouží jako snadno stravitelná složka a zároveň chrání imunitní systém proti virům a infekcím. Kyselina laurová má přirozené antivirové účinky, další kyseliny obsažené v oleji napomáhají ničit kvasinky a plísně. také obsahuje velké množství antioxidantů a vitamínů A, C a E.

Pro své unikátní vlastnosti se ve světě řadí mezi oleje s velmi širokým spektrem vnitřního i vnějšího použití.

Jako čistá přírodní surovina je ideální k péči o celé tělo i obličej, zvláště pro citlivou a suchou pokožku, kterou chrání a zvláčňuje. I díky jemné vůni je skvělý při masážích, pro které je kokosový olej přímo předurčen.

Typickou vlastností je jeho tuhá konzistence, která se okolo 24° C mění na tekutou.
Kokosový olej je lehce stravitelný, stimuluje metabolismus, má antivirové účinky, zbavuje tělo nežádoucích kvasinek a plísní. Má rovněž vysoký obsah kyseliny laurové, kaprylovou a kapronovou, které působí proti virům, bakteriím a jiným parazitům.

Používá se proti infekcím kůže, lupence, ekzemům, hojí rány, strie. Zároveň hydratuje a zabraňuje vysychání pokožky, dobře se vstřebává do pokožky a nezanechává mastný film, regeneruje pokožku po opalování, pomáhá regenerovat spálenou kůži, zklidňuje citlivou i alergickou pleť.

Je možné jej využít i pro vlasové zábaly, proti lámání vlasů a konečků, a rovněž proti vypadávání vlasů. Je velmi vhodný pro vlasy suché, poškozené a třepivé.
Složení
kokosový olejO obchodě
Kontakty
Kde nás najdete
Provozovatel obchodu
Napište nám
Informace pro Vás
Jak nakupovat
Doprava zboží
Platba za zboží
Upozornění
EET
Obchodní podmínky
Odstoupení od smlouvy