O NÁKUPU KONTAKTY
× DOMŮ HLEDAT
       KATEGORIE        SUPERPOTRAVINY        POTRAVINOVÉ DOPLŇKY (nalezeno 71 produktů)

Arthrocann Collagen 60 tab

Arthrocann Collagen 60 tab, Annabis
Výrobce:
Annabis
EAN:
8594167141628
Cena bez DPH:
261 Kč
DPH:
21%
Hmotnost:
83 g
Cena za kg:
3819 Kč/kg
Dostupnost:
u dodavatele
Není skladem
Arthrocann COLLAGEN je špičkový doplněk stravy určený pro přirozenou péči o klouby, chrupavky, šlachy a kloubní vazivo. Arhtrocann COLLAGEN tvoří komplex NaturCOLLAX spolu s glukosamin sulfátem, chondroitin sulfátem, MSM a kyselinou hyaluronovou. Komplex NaturCOLLAX obsahuje certifikovaný kolagen typu I, kolagen typu II, vitamín C a D₃ , zázvor, boswelii a kurkumu. Kolagen patří mezi základní stavební součásti kloubní chrupavky. Vitamíny C a D₃ a další účinné látky jsou nezbytné pro zachování normálního vývoje kostí a kloubní chrupavky. Důležitou součástí Arthrocann COLLAGENu jsou nenasycené mastné kyseliny Omega 3-6 z lněných a konopných semen.
Balení obsahuje dávku na 2 měsíce.
Není určeno pro děti do 3 let a těhotné ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.
Složení
glukosamin sulfát 2 KCl (odpovídá min. 500 mg glukodamin sulfátu), hydrolyzovaný kolagen, mikrokrystalická celulosa, vitamín C, chondroitin sulfát, MSM, extrakt z lněného semene, extrakt z konopného semene, oxid křemičitý bezvodý, kyselina hyaluronová, boswelia serrata (kadidlovník pilovitý), zázvor, kurkuma, vitamín D₃.

Příprava / Použití / Užítí
1 tableta denně. Při problémech 2 tablety denně. Vhodný i pro dlouhodobé užívání. Užívat nejméně 2 měsíce.O obchodě
Kontakty
Kde nás najdete
Provozovatel obchodu
Napište nám
Informace pro Vás
Jak nakupovat
Doprava zboží
Platba za zboží
Upozornění
EET
Obchodní podmínky
Odstoupení od smlouvy