O NÁKUPU KONTAKTY
× DOMŮ HLEDAT
(nalezeno 1 produktů)

Ašvagandha ajurvédská káva - stres 50g

Ašvagandha ajurvédská káva - stres 50g, DNM
bezlepkový produkt
Výrobce:
DNM
EAN:
8906001430018
Cena bez DPH:
80 Kč
DPH:
15%
Hmotnost:
50 g
Cena za kg:
1840 Kč/kg
Dostupnost:
skladem
Instantní kávovina s himalájskou bylinou Ašvagandha. Tato bylina obsahuje především alkaloidy, většinou soli s organickými kyselinami (tropin, pseudotropin, anaferin, somniferin a withanin), fytosteroly (withanolidy), aminokyseliny (glutamová, asparagová, glycin), hentriacontan a další. Díky svému složení pomáhá překonat křečovité stažení hladkého svalstva účinky na hladké svalstvo, působí protistresově a upravuje krevní tlak. Withanolidy působí kladné imunostimulační účinky na aktivitu kostní dřeně a alkaloid somniferin má sedativní účinky. Proto se bylina řadí mezi adaptogenní rostliny - pomáhá zlepšovat náladu, imunitu. Další složkou ajurvédského kafe je čekanka lékařská. Ta obsahuje glykosidickou hořčinu intybin, která reguluje činnost trávící soustavy a ovlivňuje činnost jater, slinivky a krevní soustavy, dále inulin, silici, cholin, třísloviny, sliz a větší množství minerálních látek.
Může se použít jako sedativum a pro zlepšení paměti. Dále se užívá při infekčních onemocněních pro svůj protizánětlivý, antivirový a baktericidní účinek. Čekanka povzbuzuje chuť k jídlu, působí mírně projímavě, močopudně a žlučopudně, má také vliv na látkovou výměnu, užívá se při žlučových kaméncích, zánětech močových cest, při ledvinových kaméncích, při nechutenství, zácpě.
Kávovina není vhodná pro děti do 3 let.
Složení
čekanka lékařská (Cichorium intybus) 94g (ve 100g výrobku), vitánie spavá - ashwagandha (Withania somnifera) - výtažek 6g.

Příprava / Použití / Užítí
1/4 až 1/2 čajové lžičky bylinné směsi na 1 šálek nápoje - nasype se do šálku a zalije se z 2/3 horkou vodou, 1/3 se dolije horkým mlékem. Dle chuti dosladit cukrem či medem. Nejvýše 4x za den 1 šálek připravený podle návodu. Není dobré používejte vařící mléko ani sypat ajurvédské kafe do šálku s mlékem či vodou.O obchodě
Kontakty
Kde nás najdete
Provozovatel obchodu
Napište nám
Informace pro Vás
Jak nakupovat
Doprava zboží
Platba za zboží
Upozornění
EET
Obchodní podmínky
Odstoupení od smlouvy