O NÁKUPU KONTAKTY
× DOMŮ HLEDAT
       KATEGORIE        SUPERPOTRAVINY        TEKUTÉ (nalezeno 21 produktů)

Rakytníkový olej 100% 50ml

Rakytníkový olej 100% 50ml, TML
Bylinný produkt Superpotravina
Výrobce:
TML
EAN:
4820157160015
Cena bez DPH:
130 Kč
DPH:
15%
Objem:
50 ml
Cena za l:
3000 Kč/l
Dostupnost:
skladem
Rakytníkový olej napomáhá při regeneraci pokožky po popáleninách a omrzlinách i při některých kožních chorobách. Dále tlumí bolest, urychluje hojení ran, při vnitřním užití napomáhá při vředech, střevních zánětech a působí i antiskleroticky.

Je bohatým zdrojem vitamínů ze skupiny A, C, E, K, B1, B2, B6, P, kyseliny listové, linoleové, palmitinové, vacenivové či stearinové, kyseliny listové, linoleové, palmitinové, vacenivové či stearinové, cukrů, tříslovin a mnoha minerálních solí.

Působí podpůrně při infekčních chorobách a v období rekonvalescence.
Rakytníkový olej působí proti bolesti, má hojivé a protizánětlivé účinky. Je vhodný při léčení omrzlin, při termických a chemických popáleninách a popáleninách z ozáření, při hojení popálenin oční rohovky.

Velmi dobře působí i na neinfikované rány. při problémech typu šupinovitý ekzém, neurodermitidy, opary, regeneruje a omlazuje kůži, chrání ji před UV zářením.

Díky svému složení má antioxidační a protizánětlivé účinky, chrání, obnovuje a vyživuje buňky, chrání před vznikem aterosklerózy či omezuje vznik trombů.

Olej má antimikrobiální účinky, používá se při zánětech pochvy nebo dělohy, při erozi děložního čípku. hodně působí při infekci močového systému,

Je vhodné jej užívat při vředových onemocněních, pomáhá snižovat hladinu LDL cholesterolu, je vhodný při akutních zánětech žlučníku, jater či žaludeční sliznice.
Složení
olej z rakytníku rešetlákovéhoO obchodě
Kontakty
Kde nás najdete
Provozovatel obchodu
Napište nám
Informace pro Vás
Jak nakupovat
Doprava zboží
Platba za zboží
Upozornění
EET
Obchodní podmínky
Odstoupení od smlouvy