O NÁKUPU KONTAKTY
× DOMŮ HLEDAT
       KATEGORIE        SUPERPOTRAVINY        VLÁKNINA (nalezeno 17 produktů)

PSYLLIUM - KAPSLE 120 ks

PSYLLIUM - KAPSLE 120 ks, Dr.Popov
Bylinný produkt
Výrobce:
Dr.Popov
EAN:
8595058903615
Cena bez DPH:
158 Kč
DPH:
15%
Hmotnost:
90 g
Cena za kg:
2022 Kč/kg
Dostupnost:
u dodavatele
Není skladem
Psyllium je rozpustná vláknina, vzniká vyčištěním obalů semen jitrocele indického (Plantago ovata husk). Právě osemení je nejbohatší na vlákninu. Psyllium zvětšuje svůj objem v trávicím traktu až 40krát. Vzniklý gel pohlcuje nadbytečnou tekutinu a prostým bobtnáním (mechanickou silou jako píst) odsouvá z traktu škodlivé zplodiny. Psyllium změkčuje stolici a zároveň zvětšuje její objem, čímž významně napomáhá správnému a snadnému vyprazdňování. Zvyšuje denní spotřebu vlákniny, podporuje správný metabolismus tuků a pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu. Při konzumaci nalačno navozuje pocit nasycení.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku vlákniny psyllium. Výrobek není určen pro děti do 6 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Složení
Psyllium Plantago ovata (vyčištěné obaly semene jitrocele indického). Nejvyšší možná čistota (98 %), jedlá želatina

Příprava / Použití / Užítí
Ideálně užívejte nalačno zhruba půl hodiny před jídlem 1 až 2 čajové lžičky (2,5 – 5 g) vlákniny. Rozmíchejte ráno, popř. i večer v 250 ml vody (nebo v džusu). Vydatně zapijte dalším šálkem tekutiny (vodou, bylinným čajem, ovocnou šťávou apod.) Maximální denní dávka vlákniny je 5 čajových lžiček (12,5 g). Psyllium lze užít také do omáček, jogurtů, polévek nebo jako součást müsli apod.O obchodě
Kontakty
Kde nás najdete
Provozovatel obchodu
Napište nám
Informace pro Vás
Jak nakupovat
Doprava zboží
Platba za zboží
Upozornění
EET
Obchodní podmínky
Odstoupení od smlouvy