O NÁKUPU KONTAKTY
× DOMŮ HLEDAT
       KATEGORIE        SUPERPOTRAVINY        VLÁKNINA (nalezeno 17 produktů)

Psyllium sypké 100g sáček

Psyllium sypké 100g sáček, Zdraví z přírody
Bylinný produkt
Výrobce:
Zdraví z přírody
EAN:
8594046760155
Cena bez DPH:
53 Kč
DPH:
15%
Hmotnost:
100 g
Cena za kg:
620 Kč/kg
Dostupnost:
skladem
Vyčištěné obaly semen která jsou nejbohatší na rozpustnou vlákninu. Psyllium zvětšuje svůj objem v trávicím traktu až 40 krát. Vzniklý gel pohlcuje nadbytečnou tekutinu a prostým bobtnáním (mechanickou silou jako píst) odsouvá z traktu škodlivé zplodiny. Psyllium změkčuje stolici a zároveň zvětšuje její objem, čímž významně napomáhá správnému a snadnému vyprazdňování. Zvyšuje denní spotřebu vlákniny, podporuje správný metabolismus tuků a pomůže vám také udržovat správnou hladinu cholesterolu. Při konzumaci nalačno navozuje pocit nasycení.
Zvyšuje denní spotřebu vlákniny, podporuje správný metabolismus tuků a pomůže vám také udržovat správnou hladinu cholesterolu. Při konzumaci nalačno navozuje pocit nasycení.
Složení
vláknina ze slupek Psyllia

Příprava / Použití / Užítí
Ideálně se užívá nalačno zhruba půl hodiny před jídlem 1 až 2 čajové lžičky (2,5 – 5 g) vlákniny, která se rozmíchá v 250 ml vody (nebo v džusu). Je vhodné ji zapít dalším šálkem tekutiny. Maximální denní dávka vlákniny je 5 čajových lžiček (12,5 g). Psyllium lze užít také do omáček, jogurtů, polévek nebo jako součást müsli apod.O obchodě
Kontakty
Kde nás najdete
Provozovatel obchodu
Napište nám
Informace pro Vás
Jak nakupovat
Doprava zboží
Platba za zboží
Upozornění
EET
Obchodní podmínky
Odstoupení od smlouvy