O NÁKUPU KONTAKTY
× DOMŮ HLEDAT
       KATEGORIE        SUPERPOTRAVINY        ZELENÉ POTRAVINY (nalezeno 12 produktů)

Zelený jíl 280g

Zelený jíl 280g, Dr.Popov
Superpotravina
Výrobce:
Dr.Popov
EAN:
8595058903783
Cena bez DPH:
199 Kč
DPH:
15%
Hmotnost:
280 g
Cena za kg:
818 Kč/kg
Dostupnost:
skladem
Zelený jíl má vynikající schopnost absorbovat nahromaděné látky, nevstřebávat se v organismu a vylučovat se ven. Obsahuje také velké množství minerálních látek (např. křemík, vápník, železo, hořčík, draslík atd.). Používá se také zevně na obklady a pleťové masky, k prohřátí při revmatismu, do koupele a jako zábal na vlasy.
Zelený jíl obsahuje celou řadu minerálních látek. Průměrné složení zeleného jílu : slída (49-58%), vápník (7-13%), hliník (1-5%), železo (2-5%), draslík (0,1-3%), sodík (0,06-1,5%), titan (0,02-0,7%), mangan (0,03-0,2%), hořčík (1-5%), olovo (méně než 0,01%), vlhkost (1-7%).
Zelený jíl (při vnitřním užívání) není vhodný pro děti, těhotné, kojící ženy nebo pro osoby užívající léky. Neužívejte ho déle než tři týdny. Zelený jíl neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Složení
Přírodní zelený jíl (v prášku)

Příprava / Použití / Užítí
Zevně se zelený jíl používá na obklady a pleťové masky při akné, k prohřátí při revmatizmu, do koupele a jako zábal na vlasy. Zelený jíl rozmíchejte s vodou nebo olivovým olejem v porcelánové či skleněné nádobě (vyvarujte se kovu), dokud nezískáte dobře roztíratelnou pastu. Z ní můžete připravit teplé nebo studené obklady, které aplikujte přímo na pokožku.Zelený jíl můžete rozmíchat také s jinými esenciálními oleji, např. se šalvějí, rozmarýnem, tymiánem či propolisem. Běžná doba aplikace je 30 minut. Vnitřně: 3 g zeleného jílu (tj. 1 zarovnaná kávová lžička) rozmíchejte ve 100 ml vody a nechte několik hodin louhovat. Po vylouhování vypijte. Zelený jíl užívejte 1x denně - pijte pouze výluh, nikoliv sedlinu.Zelený jíl má vynikající schopnost absorbovat nahromaděné látky, nevstřebávat se v organizmu a vylučovat se ven. Zelený jíl (při vnitřním užívání) není vhodný pro děti, těhotné, kojící ženy nebo pro osoby užívající léky. Neužívejte ho déle než tři týdny.Nepřekračujte doporučené denní dávkování.O obchodě
Kontakty
Kde nás najdete
Provozovatel obchodu
Napište nám
Informace pro Vás
Jak nakupovat
Doprava zboží
Platba za zboží
Upozornění
EET
Obchodní podmínky
Odstoupení od smlouvy