O NÁKUPU KONTAKTY
× DOMŮ HLEDAT
       KATEGORIE        KOSMETIKA        TĚLOVÁ (nalezeno 103 produktů)

Arniková mast 50ml

Arniková mast 50ml, Dr.Popov
Bylinný produkt
Výrobce:
Dr.Popov
EAN:
8595058900188
Cena bez DPH:
57 Kč
DPH:
21%
Objem:
50 ml
Cena za l:
1380 Kč/l
Dostupnost:
skladem
Arnika náleží mezi léčivé rostliny s dlouhou tradicí používání. Je používána zejména zevně při léčbě drobnějších poranění, otoků a podobně. Zde se využije protizánětlivého účinku arniky.

Tato léčivá bylina obsahuje silice, hořčiny, karotenoidy, třísloviny, mastné kyseliny, thymol, seskviterpenoidní laktony a flavonoidy. Obsahuje též stopy netoxických pyrrolizidinových alkaloidů (tussilagin a isotussilagin). Mezi zásadní laktony náleží zejména helenalin a 11,13-dihydrohelenalin a jejich estery s mastnými kyselinami. Z flavonoidů jsou to zejména glykosidy a glukuronidy spinacetinu, hispidulinu, patuletinu a isorhamnetinu.
Mast je skvělá k masáži (např. při svalové únavě či při ošetřování otoků). Pomáhá při kloubních potížích, zánětech artritického či artrózního charakteru. Hodí se k péči o pokožku (při ošetřování bércových vředů, ranek, zánětů). Také působí regeneračně při akné a drobných oděrkách.

Arniková mast je vhodná ke změkčení zhrublé pokožky, mozolů a poslouží k lepšímu v vstřebávání podlitin. při otocích, problémech s klouby, při únavě svalů k masážím, ke změkčení.
Složení
arnika horská, tymián obecný, vepřové sádlo, včelí vosk, parfém (směs přírodních silic)O obchodě
Kontakty
Kde nás najdete
Provozovatel obchodu
Napište nám
Informace pro Vás
Jak nakupovat
Doprava zboží
Platba za zboží
Upozornění
EET
Obchodní podmínky
Odstoupení od smlouvy