O NÁKUPU KONTAKTY
× DOMŮ HLEDAT
       KATEGORIE        OSTATNÍ        EKODROGÉRIE (nalezeno 21 produktů)

Feel Eco na nádobí 1l

Feel Eco na nádobí 1l, Feel Eco
Výrobce:
Feel Eco
EAN:
8594005473263
Cena bez DPH:
78 Kč
DPH:
21%
Objem:
1000 ml
Cena za l:
95 Kč/l
Dostupnost:
skladem
Ekologicky šetrný a vysoce účinný prostředek na ruční mytí nádobí je vhodný také k mytí ovoce a zeleniny. Společným působením aktivních složek dosahuje vysoké mycí účinnosti. Dokáže velmi efektivně odstranit veškerou mastnotu a nečistoty z mytého nádobí, které zanechá čisté a beze šmouh. Pečuje i o pokožku rukou díky obsahu hydratujícího a zvláčňujícího glycerinu). Dermatologicky testováno u osob s citlivou pokožkou (NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH).
Využívá výhradně snadno biologicky odbouratelné a netoxické suroviny, které mají minimální dopad na životní prostředí. Je vhodný i pro omytí ovoce a zeleniny: Očistí prach a další nečistoty (hnojiva, postřiky, atd) z povrchu. Naváže na sebe tyto nečistoty. Díky snadné oplachovatelnosti neulpí na povrchu a je spláchnut spolu s nečistotami.
Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekombinujte různé mycí prostředky.
Složení
5% - 15%: aniontové povrchově aktivní látky

Příprava / Použití / Užítí
Dávkování 4ml na 5l mycího roztoku, v případě silného znečištění 6ml na 5 litrů (piktogram). Nemyjte nádobí pod tekoucí vodou, ale napusťte ji do dřezu a přidejte doporučené množství prostředku. Umyté ovoce opláchněte v čisté vodě.O obchodě
Kontakty
Kde nás najdete
Provozovatel obchodu
Napište nám
Informace pro Vás
Jak nakupovat
Doprava zboží
Platba za zboží
Upozornění
EET
Obchodní podmínky
Odstoupení od smlouvy