O NÁKUPU KONTAKTY
× DOMŮ HLEDAT
       KATEGORIE        OSTATNÍ        EKODROGÉRIE (nalezeno 55 produktů)

Feel Eco prací gel white 1.5l

Feel Eco prací gel white 1.5l, Feel Eco
Výrobce:
Feel Eco
EAN:
8594005475823
Cena bez DPH:
157 Kč
DPH:
21%
Objem:
1500 ml
Cena za l:
127 Kč/l
Dostupnost:
skladem
Ekologický koncentrovaný tekutý prostředek k praní bílého a stálobarevného prádla při nízkých teplotách 15, 30, 40, 60 a 90°C. Je velmi účinný již při nízkých teplotách díky svému koncentrovanému složení a vysokému obsahu enzymů. Prací gel není vhodný pro vlnu a hedvábí. Dermatologicky testováno u osob s citlivou pokožkou (NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH).
Aktivní látky obsažené v pracím prostředku jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky rozložitelné.
Při zasažení očí okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Nebezpečí vážného poškození očí. Nekombinujte různé mycí prostředky.
Složení
5-15%: neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, aniontové povrchově aktivní látky

Příprava / Použití / Užítí
Roztřiďte prádlo (například podle barvy míry zašpinění, druhu vlákna). Perte plnou pračku. Vyhněte se použití příliš velkého množství pracího prostředku = dodržte návod na dávkování = až 83 pracích dávek. Pro odstranění silných nečistot lze Feel Eco prací gel White aplikovat přímo na skvrnu. Nechte chvíli působit (cca 5 minut). Poté je možné oblečení vložit do pračky a spustit prací cyklus. Lze kombinovat i s Feel Eco odstraňovačem skvrn, který oživí bílou barvu a vrátí jí jas. Dodržujte doporučenou prací dávku na obalu. Pro dávkování stiskněte dávkovací pumpu do doplnění doporučené dávky (jeden stisk = 20 ml) do nádobky nebo použijte víčko od lahve FE Prací gel 1,5 litru. Poté použijte jak jste zvyklí.O obchodě
Kontakty
Kde nás najdete
Provozovatel obchodu
Napište nám
Informace pro Vás
Jak nakupovat
Doprava zboží
Platba za zboží
Upozornění
EET
Obchodní podmínky
Odstoupení od smlouvy