O NÁKUPU KONTAKTY
× DOMŮ HLEDAT
       KATEGORIE        OSTATNÍ        EKODROGÉRIE (nalezeno 21 produktů)

Feel Eco aviváž s vůní bavlny 1l

Feel Eco aviváž s vůní bavlny 1l, Feel Eco
Výrobce:
Feel Eco
EAN:
8594005475212
Cena bez DPH:
70 Kč
DPH:
21%
Objem:
1000 ml
Cena za l:
85 Kč/l
Dostupnost:
skladem
Ekologický koncentrovaný avivážní prostředek s přírodní vůní bavlny bez obsahu alergenů. Antistatický efekt - odstraňuje elektrostatický náboj z textilií a Vaše prádlo je po vyprání měkké, příjemně voní a lze snadno žehlit. Aviváž je vhodná i na praní dětského prádla a ručníků. Dermatologicky testováno u osob s citlivou pokožkou (NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH). Kombinací aviváže a pracích prostředků Feel Eco zajistíte svému prádlu komplexní ošetření a ochranu barev. Prací gel je vhodný pro všechny druhy materiálů mimo vlnu a hedvábí.
Aviváž Feel Eco je vyrobena z přírodních materiálů a je biodegradabilní (biologicky rozložitelná) = šetří životní prostředí.
Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekombinujte různé mycí prostředky.
Složení
5-15%: kationtové povrchově aktivní látky

Příprava / Použití / Užítí
Roztřiďte prádlo (například podle barvy míry zašpinění, druhu vlákna). Perte plnou pračku. Vyhněte se použití příliš velkého množství pracího prostředku = dodržte návod na dávkování = až 200 pracích dávek. Nenalévejte přímo do bubnu pračky, používejte přihrádku pro aviváž určenou výrobcem pračky. Aviváž dávkujte přiloženou pumpičkou – 1x stlačení = 1 doporučená dávka (25 ml), popř. 2x pro efekt voňavějšího a měkčího prádla. Dodáváme pumpičku a hadičku zvlášť, pro fungování pumpičky prosím nasaďte hadičku napevno na pumpu.O obchodě
Kontakty
Kde nás najdete
Provozovatel obchodu
Napište nám
Informace pro Vás
Jak nakupovat
Doprava zboží
Platba za zboží
Upozornění
EET
Obchodní podmínky
Odstoupení od smlouvy